Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip mes naudojame slapukus?

Google Analytics

www.fiatdalys.lt interneto parduotuvėje naudojamasi „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį.

Google“ įvairiai naudoja slapukus. Pavyzdžiui, naudojant pakartotinę rinkodarą Google Analytics slapukai naudojami rodant skelbimus arba stebint jūsų pasirinkimus.

Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą Google, paverčiame jį anoniminiu.

Pagal Google privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydosistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).

„Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinys

Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar duomenų subjektas sutinka (arba nesutinka), kad www.fiatdalys.lt interneto svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

Slapukų sąrašas

_utma

2 metai

„Google Analytics" statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t.

_utmb

30 minučių

_utmc

galioja kol neišjungiama naršyklė

_utmt

10 minučių

_utmv

2 metai

_utmz

6 mėnesiai

fiatdalys

Maksimalus galiojimo laikas

Slapukas saugo unikalų vartotojo sesijos identifikatorių

curr

1 metai

Slapukas saugo vartotojo pasirinktą valiutą

country

1 metai

Slapukas saugo vartotojo pasirinktą šalį

Currency

1 metai

Slapukas saugo prekių krepšelio valiutos pasirinkimą

Visitor

1 metai

Slapukas naudojamas analitikos tikslams “Google Analytics” statistikos sistemoje.

VisitorAction

1 metai

Slapukas naudojamas analitikos tikslams “Google Analytics” statistikos sistemoje.

VisotorActionParam

1 metai

Slapukas naudojamas analitikos tikslams “Google Analytics” statistikos sistemoje.

 

Kaip valdyti slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Daugiau informacijos apie slapukus 

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

·        patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus

·        blokuoti trečiųjų šalių slapukus

·        blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių

·        blokuoti visų slapukų siuntimą

·        darant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

Talpyklos ir slapukų išvalymas      

 

Perkant už 35,00 € ir daugiau - Lietuvoje pristatome nemokamai!
2 metų garantija

Reikia pagalbos?

+370 636 26620
I-V (9:00 - 19:00), VI (10:00 - 15:00)
arba   susisiekite su mumis

Saugus pirkimas

Atsiskaitymo būdai

Swedbank banklinkas SEB banko banklinkas PayPal
Grynais kurjeriui Bankiniu pavedimu
Kreditine kortele VISA, Master Card, American Express

Aksesuarų katalogai