Apie mus

Pasirinkę specializuotas Fiat, Alfa Romeo, Lancia ar Fiat Professional automobilių remonto dirbtuves, Jūs visada gausite profesionaliai sumontuotas ir specifinius reikalavimus atitinkančias atsargines dalis. 

Jūsų patogumui ši elektroninė parduotuvė, kurioje pagal įvestus turimos transporto priemonės duomenis:

  • parenkama reikiama atsarginė dalis; 
  • pateikiama išsami informacija; 
  • nurodoma apytikslė atsarginės dalies kaina;
  • nurodomas laikas, per kurį pageidaujama dalis gali būti Jums pristatyta.  

Jei ieškant reikiamos dalies prireiktų daugiau informacijos, norimu būdu - per „Skype'ą", telefonu ar užpildydami elektroninę užklausos formą - iškart galite susisiekti su mūsų atstovu, kuris mielai atsakys į Jūsų klausimus. Tai greita, patogu ir patikima!

Daugiau informacijos www.fiat.lt, www.autobrava.lt, www.alfaromeo.lt, originaliosdalys.fiat.lt

Fiat Group Automobiles S.p.A. yra automobilių gamintoja, finansinė ir pramoninė grupė, įsikūrusi Turine (Šiaurės Italija).

Fiat Group Automobiles S.p.A. tarptautinėje rinkoje pristato keturis prekių ženklus, kurie visi pasižymi įrangos, stiliaus ir gamybinių sprendimų naujovėmis: tai Fiat, garsus savo kūrybiškumu, lankstumu ir praktiškumu; Lancia – elitinių ir ekskliuzyvinių modelių linija; Alfa Romeo – sportiškumo, aukšto technologinio lygio ir unikalaus elegantiško dizaino kombinacija bei lengvieji komerciniai automobiliai Fiat Professional, skirti įvairiausiems verslo ar ūkinės veiklos poreikiams.

Fiat Group Automobiles S.p.A. turi gamyklų Italijoje, Lenkijoje, Brazilijoje, Argentinoje. Gamybinę veiklą koncernas vykdo ir per bendras ar licencijuotas įmones Prancūzijoje, Turkijoje, Egipte, Pietų Afrikoje, Indijoje, Kinijoje, Vietname ir kitur.

UAB „Autobrava” yra "Modus grupė" narė ir aktyviai dalyvauja jos veikloje, apimančioje net keletą sričių – prekybą automobiliais, atsarginėmis dalimis, automobilių serviso paslaugas, nekilnojamojo turto objektų statybą bei valdymą, CNG degalinių įrengimą, gamybinę ir kitas. Sėkminga pastarųjų kelių metų įmonės veikla sąlygoja verslo plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir visose Pabaltijo šalyse. 

Nuo 2003 m. UAB „Autobrava”, Fiat, Alfa Romeo ir Fiat Professional įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir nuo 2010 m  Baltijos šalyse. Nuo 2011 UAB „Autobrava” tapo oficiali Jeep prekės ženklo atstove Lietuvoje. 

Perkant už 35,00 € ir daugiau - Lietuvoje pristatome nemokamai!
2 metų garantija

Reikia pagalbos?

+370 636 26620
I-V (9:00 - 19:00), VI (10:00 - 15:00)
arba   susisiekite su mumis

Saugus pirkimas

Atsiskaitymo būdai

Swedbank banklinkas SEB banko banklinkas PayPal
Grynais kurjeriui Bankiniu pavedimu
Kreditine kortele VISA, Master Card, American Express

Aksesuarų katalogai